Mały Samorząd Uczniowski

Imprezy i przedsięwzięcia współorganizowane przez Mały Samorząd Uczniowski:

Ruszyła nasza poczta walentynkowa! Jeśli bardzo kogoś lubisz i chcesz mu napisać coś miłego zapraszamy do wrzucania do skrzynki walentynkowej listów, kartek walentynkowych itp. Pamiętajcie o tym, aby napisać imię i nazwisko oraz klasę osoby, do której jest zaadresowana korespondencja. 14 lutego ( środa ) Nasi walentynkowi listonosze będą doręczać Walentynki!

SKRZYNKA WALENTYNKOWA ZNAJDUJE SIĘ PRZY WEJŚCIU DO SZATNI. MACIE CZAS DO 14 LUTEGO DO GODZ. 10.00

MIKOŁAJKI

Dnia 4.12.2017 w naszej szkole odbyły się MIKOŁAJKI. Każda grupa wiekowa miała specjalnie dla nich przygotowane zabawy i zadania. Zwieńczeniem imprezy był wspólny przemarsz mikołajów w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły od zerówki do gimnazjum. Oczywiście odwiedził nas wyczekiwany gość św. Mikołaj, który podarował każdej klasie słodkości. Żeby Mikołajowi nie było smutno każda klasa przygotowała dla Niego prezent w postaci własnoręcznie wykonanych dekoracji na choinkę.

ANDRZEJKI

Mały Samorząd Uczniowski przygotował wróżby andrzejkowe. Była świetna zabawa i magiczny nastrój.

PARADA NIEPODLEGŁOŚCI

Pogoda nie dopisała, ale uczniowie nie zawiedli. Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w Paradzie Niepodległości. Za rok znowu się tu zjawimy!

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzisiaj w naszej szkole wielkie wydarzenie. Obchodziliśmy święto wszystkich pracowników z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i szacunek przygotowując akademię. Brali w niej udział nasze maluchy z klas pierwszych oraz najstarsi gimnazjaliści. Widzowie bawili się doskonale. Ponadto gościliśmy w naszych progach muzyków: Adama Żuchowskiego (kontrabas), Tomasza Chyłę (skrzypce), którzy uświetnili akademię krótkim koncertem. Życzymy więcej takich udanych przedsięwzięć przygotowywanych przez naszą społeczność szkolną.

9 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory do
MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.
W wyniku tajnego głosowania wszystkich uczniów
klas I – III, spośród 13 kandydatów wybrano nowych przedstawicieli MSU.

Przewodnicząca: Amelia Chamera III B
Zastępca: Iga Wiktorska I B
Członek: Edyta Zawisza III C
Gratulujemy !!!!

Apel przedwyborczy

$Apel przedwyborczy Małego Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci przedstawili swoje plakaty wyborcze i powiedzieli o swoich zainteresowaniach, pasjach oraz pomysłach na życie naszej szkoły. Zachęcali, aby to właśnie na nich oddać swój głos. W poniedziałek 09.10.2017 r. odbędą się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego.

Apel rozpoczynający działalność MSU dla klas 0-3

Co to jest samorząd? Czym się zajmuje? Czy możemy decydować o tym, co się dzieje w naszej szkole? Na te i inne pytania znamy już odpowiedź. Właśnie odbył się apel rozpoczynający działalność Małego Samorządu Uczniowskiego. Nasi koledzy z klas 0-3 wyjaśnili, na czym polega samorządność w szkole a także omówiliśmy, jakie imprezy, zabawy i przedsięwzięcia czekają nas w niedawno rozpoczętym roku szkolnym 2017/2018. Przypomnieliśmy o zbliżających się wyborach do Rady Samorządu i zachęciliśmy do startowania w kampanii przedwyborczej. Zabieramy się do pracy!! 🙂

Strony: 1 2