Zajęcia pozalekcyjne

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Rok szkolny 2017/2018

Klasy 0-III

Nazwa zajęć Osoba prowadząca Termin
Szkolne koło Caritas Janina Bokun Wtorek 14.45-15.30
Zajęcia socjoterapeutyczne Ewa Czepirska – Fijałek Czwartek 12.50-13.35
Gwiazdki 16 – zespół wokalny Lidia Czerniak,

Ewa Kamrowska

Wtorek 14.00-15.00
Język angielski – koło Joanna Duszka Poniedziałek 8.50-9.35
Bąbel Gdański +

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 1

Joanna Kotlik Wtorek 8.00 – 9.30

Piątek 13.40-15.10

Zajęcia wyrównawcze dla klas 1 Barbara Samulska – Tutaj Wtorek 14.00-15.00
Bąbel Gdański +

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 2

Teresa Januszkiewicz  
Gromada zuchowa

Drużyna harcerska

Joanna Rutkowska Piątek 16.00-17.30

Sobota 10.00-12.00

Bąbel Gdański +

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 3

Małgorzata Gładkowska Wtorek 8.00-9.35, 13.25-14.55

Środa 13.25-14.55

Zajęcia ogólnorozwojowe „Zdobywanie umiejętności społecznych” Barbara Samulska-Tutaj, Ewa Kamrowska Środa 8.00-8.45

Czwartek 8.00-8.45, 12.40-13.25

Koło gier planszowych i logicznych Tomasz Duszka Środa 15.30-16.30
Trening „Zastępowania agresji” Monika Gross, Katarzyna Sadowska W drugim semestrze
Zajęcia taneczne Agata Liedtke Wtorek 15.45-16.30
Zajęcia artystyczne Hanna Leczkowska, Agnieszka Retzlaf Czwartek 16.00-17.00
Zajęcia muzyczno – plastyczne dla kl. 0-I Małgorzata Żuchowska Czwartek 14.00-14.45
Babel Gdański +

Informatyka z robotyką

Beata Dąbrowska-Zych Środa 7.10- 7.55
Bąbel Gdański +

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 3

Beata Dąbrowska-Zych Wtorek, czwartek 12.40-14.10

Klasy IV-VII i Gimnazjum

Nazwa zajęć Osoba prowadząca Termin
Zajęcia wyrównawcze – matematyka Jolanta Gołuńska Kl. VI poniedziałek 8.00-8.45

Kl. IV wtorek 8.00-8.45

Kl. V piątek 13.55-14.40

Kl. VII piątek 8.00-8.45

Konsultacje – matematyka Jolanta Gołuńska, Bogusława Kowalska – Kutner, Ewa Wojgienica Piątek 13.55-14.40
Zajęcia wyrównawcze – język polski Małgorzata Górska Kl. VIb środa 8.00-8.45

Kl. VIIa czwartek 8.00-8.45

Kl. VIIc czwartek 13.55-14.40

Konsultacje – geografia, przyroda. Jolanta Kołodziejczyk, Ewa Międlar Wtorek 14.40- 15.15
Konsultacje – historia, wos Lidia Leszczyńska Poniedziałek 12.40-13.25
Zajęcia plastyczne Beata Bukowska Środa 13.55- 14.40
Koło z języka angielskiego Mona Misiuta, Marta Golis Poniedziałek 13.55-14.40

Środa 14.50-15.35

Wtorek 13.45-14.30

Czwartek 13,45-15.30

Zajęcia – BRD Ewa Międlar Wtorek 14.45-15.30
Zajęcia wyrównawcze dla klasy 5c Danuta Hanula Poniedziałek 13.55-14.40

Czwartek 12.40-13.25

Konsultacje – historia Beata Wasiak Czwartek 14.50-15.20
Konsultacje- biologia Hanna Górecka Poniedziałek 14.40-15.20
Zajęcia teatralne Anna Sobieraj Wtorek 14.00-16.00

Czwartek 14.00-16.00

Konsultacje – j. niemiecki Anna Wojciechowska Wtorek 15.45-16.30
Świat cyfrowy wokół nas – robotyka Tomasz Duszka, Aleksander Leszczyński Piątek 13.50-17.30
Bąbel Gdański +

Zajęcia matematyczne z wykorzystaniem klocków LEGO

Jolanta Gołuńska, Danuta Hanula Środa 13.30-15.30

Piątek 13.30-15.30