Wieczorek poetycko- muzyczny ” Miłosne strofki i nutki”

Wieczorek poetycko- muzyczny ” Miłosne strofki i nutki” zachwycił licznie zebraną publiczność . Było kameralnie, literacko, lirycznie…. Melodyjne piosenki wprawiły wszystkich w doskonały nastrój. Wieczorek zaszczycili wspaniali Goście: Pani Katarzyna Rogalska- skrzypaczka z Cappelli Gedanensis, prezes Gdańskiego Stowarzyszenia ” Jaś i Małgosia”, piosenkarka, Pan Jerzy Skrzypczyk- lider zespołu ” Czerwone Gitary”, Wojciech Korzeniewski- manager zespołu ” Kombi”, Pan Stanisław Zaremba- pierwszy Dyrektor naszej szkoły.
Przybyli Rodzice i inni członkowie rodzin naszych uczniów,
Pięknie udekorowana sala gimnastyczna zachwyciła wszystkich!
Dziękujemy serdecznie Paniom, które przygotowały to przedsięwzięcie: Pani Małgorzacie Górskiej, Pani Joannie Kotlik, Pani Bożenie Bukowskiej, Pani Ewie Kamrowskiej, Pani Lidii Czerniak
Dziękujemy Dyrekcji szkoły za wsparcie i za dobre słowa
Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli w udekorowaniu sali.
Dziękujemy naszym uczniom- wykonawcom tego koncertu!:)