„Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym w Gdyni

BYLIŚMY W TEATRZE MUZYCZNYM W GDYNI NA MUSICALU ” PIOTRUŚ PAN”!!!
Uczniowie dwóch klas trzecich: III a i III b oraz cztery uczennice z klasy IV c i V b z zachwyceniem i ogromnymi emocjami oglądali dzisiaj – 20 października- niesamowite przedstawienie musicalowe zrealizowane w najnowszej technologii 3 D, ze wspaniałą grą aktorską, znakomitą stroną muzyczną, zachwycającą scenografią , kostiumami i mnóstwem efektów specjalnych! Każda scena zapierała nam dech z wrażenia. Trudno to nawet wyrazić słowami. Przepiękna muzyka i piosenki jeszcze długo po wyjściu z Teatru brzmiały w nas.
Polecamy wszystkim- bez względu na wiek! – to niezwykłe przedstawienie według libretta Jeremiego Przybory i w reżyserii Janusza Józefowicza.
Dziękujemy Pani Annie Kuźni za pomoc i opiekę nad liczną grupą uczniów!
Lidia Czerniak, Ewa Czepirska- Fijałek;